Mistrzostwa Miasta Amatorów w piłce siatkowej mężczyzn 2017/2018

Klasyfikacja końcowa sezonu 2017/2018

1 🥇miejsce ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle

2 🥈miejsce AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle

3 🥉miejsce Progress Team

4 miejsce KASA

miejsca 5-8

Sinclair NoStars
K+D Rutendorf
AmaVolley Kędzierzyn-Koźle
ETP Bierawa

miejsca 9-17

MMKS I ZAKSA (PK)

Samatix Kędzierzyn-Koźle

Volley Team

Cewe

4,2

MMKS ZAKSA II (PK)

Omega SQUAD

KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

 

Terminarz 2017/2018

 

Mecz nr godz. miejsce Nazwa zespołu Nazwa zespołu Wynik spotkania
      1 kolejka   22.10.2017 r.   pauzuje Samatix Kędzierzyn-Koźle  
1 9:30 HWS AZOTY Cewe Sinclair NoStars  0:3 (16:25; 22:25; 22:25)
2 9:30 HWS AZOTY Progress Team MMKS ZAKSA K-K I 3:1 (27:25; 25:22; 22:25; 25:23)
3 11:00 HWS AZOTY ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle ETP Bierawa 3:0 (25:16; 27:25; 25:17)
4 11:00 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K II 4,2 3:0 (25:15; 25:17; 25:16)
5 12:30 HWS AZOTY KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle KASA 0:3 (14:25; 16:25; 20:25)
6 12:30 HWS AZOTY AmaVolley Bailando Omega Squad 3:0 (25:16; 25:18; 25:16)
7 14:00 HWS AZOTY K+D Rutendorf AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle 3:2 (16:25; 25:15; 23:25; 25:21; 15:13)
8 14:00 HWS AZOTY Volley Team Renomo Voley 0:3 (25:0; 25:0; 25:0)
      2 kolejka  29.10.2017 r.    pauzuje Volley Team  
9 9:30 HWS AZOTY Sinclair NoStars  MMKS ZAKSA K-K I  0:3 (23:25; 18:25; 20:25)
10 9:30 HWS AZOTY Cewe ETP Bierawa  2:3 (25:22; 23:25; 24:26; 27:25; 9:15)
11 11:00 HWS AZOTY Progress Team 4,2 3:0 (25:14; 25:13; 25:14)
12 11:00 HWS AZOTY ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle KASA  3:0 (25:23; 25:17; 25:13)
13 12:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K II Omega Squad  3:0 (25:16; 25:23; 25:18)
14 12:30 HWS AZOTY KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  0:3 (12:25 21:25 13:25)
15 14:00 HWS AZOTY AmaVolley Bailando Renomo Voley  3:0 (25:0; 25:0; 25:0)
16 14:00 HWS AZOTY K+D Rutendorf Samatix Kędzierzyn-Koźle  3:2 (22:25; 13:25; 25:23; 25:19; 15:6)
      3 kolejka   05.11.2017 r.   pauzuje K+D Rutendorf  
17 9:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K I ETP Bierawa  3:0 (25:22; 25:22; 25:21)
18 9:30 HWS AZOTY Sinclair NoStars  4,2  3:0 (25:12; 25:16; 25:22)
19 11:00 HWS AZOTY Cewe KASA  1:3 (16:25; 22:25; 26:24; 17:25)
20 11:00 HWS AZOTY Progress Team Omega Squad  3:0 (25:21; 25:10; 25:19)
21 12:30 HWS AZOTY ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  3:0 (25:21; 25:20; 25:21)
22 12:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K II Renomo Voley  3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
23 14:00 HWS AZOTY KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle Samatix Kędzierzyn-Koźle  0:3 (5:25; 11:25; 15:25)
24 14:00 HWS AZOTY AmaVolley Bailando Volley Team  3:1 (25:20; 24:26; 25:22; 25:15)
      4 kolejka 19.11.2017 r.     pauzuje AmaVolley Bailando  
25 8:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP Bierawa 4,2  3:0 (25:15; 25:18; 25:20)
26   ODWOŁANY MMKS ZAKSA K-K I KASA  3:0 (25:16; 25:17; 25:18)
27 11:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Sinclair NoStars  Omega Squad  3:2 (25:10; 20:25; 23:25; 25:21; 15:12)
28 13:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Cewe AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  0:3 (12:25; 20:25; 24:26)
29 14:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Progress Team Renomo Voley  3:0 (25:20; 25:15; 25:17)
30 16:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle Samatix Kędzierzyn-Koźle  3:0 (25:16; 25:21; 25:22)
31 17:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA K-K II Volley Team  1:3 (20:25; 19:25; 25:21; 19:25)
32 19:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle K+D Rutendorf  0:3 (14:25; 26:28; 13:25)
      5 kolejka 26.11.2017 r.     pauzuje KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  
33 8:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE 4,2 KASA  0:3 (19:25; 11:25; 21:25)
34 10:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP Bierawa Omega Squad  3:0 (25:20; 25:14; 25:21)
35   HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA K-K I AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle 3:1 (23:25; 25:19; 26:24; 26:24)
36 13:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Sinclair NoStars  Renomo Voley  3:0 (25:0; 25:0; 25:0)
37 14:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Cewe Samatix Kędzierzyn-Koźle  1:3 (15;25; 32:30; 18:25; 20:25)
38 16:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Progress Team Volley Team 3:1 (25:22; 25:18; 22:25; 25:18)
39 17:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle K+D Rutendorf  3:0 (25:19; 25:18; 25:15)
40 11:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA K-K II AmaVolley Bailando  0:3 (19:25; 22:25; 14:25)
      6 kolejka  03.12.2017 r.    pauzuje MMKS ZAKSA K-K II  
41 11:00 HWS AZOTY KASA Omega Squad  3:0 (25:23; 25:23; 25:17)
42 9:30 HWS AZOTY 4,2 AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  0:3 (21:25; 20:25; 14:25)
42   HWS AZOTY ETP Bierawa Renomo Voley 3:0 (25:0; 25:0; 25:0)
43 11:00 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K I Samatix Kędzierzyn-Koźle  3:1 (25:17; 25:17; 22:25; 25:22)
43 12:30 HWS AZOTY Sinclair NoStars  Volley Team  3:0 (25:16; 25:18; 27:25)
44 12:30 HWS AZOTY Cewe K+D Rutendorf  1:3 (25:22; 15:25; 20:25; 14:25)
44 14:00 HWS AZOTY Progress Team AmaVolley Bailando  3:0 (26:24; 25:20; 25:22)
45 14:00 HWS AZOTY ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  3:0 (25:17; 25:17; 25:9)
      7 kolejka 10.12.2017 r.     pauzuje ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  
46     Omega Squad AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  0:3 (14:25; 23:25; 25:27)
47 10:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE KASA Renomo Voley  3:0 (25:20; 25:19; 25:12)
48 11:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE 4,2 Samatix Kędzierzyn-Koźle  0:3 (25:27; 15:25; 11:25)
48 13:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP Bierawa Volley Team  2:3 (25:14; 26:24; 23:25; 19:25; 13:15)
49 14:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA K-K I K+D Rutendorf  3:0 (25:21; 25:19; 25:23)
49 16:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Sinclair NoStars  AmaVolley Bailando  3:2 (23:25; 22:25; 25:23; 25:23; 17:15)
50 17:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Cewe KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  3:1 (25:14; 25:18; 19:25; 25:12)
51 19:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Progress Team MMKS ZAKSA K-K II  3:0 (25:20; 25:21; 25:20)
      8 kolejka 17.12.2017r.     pauzuje Progress Team  
52 9:30 HWS AZOTY AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle Renomo Voley  3:0 (25:0; 25:0; 25:0)
53 9:30 HWS AZOTY Omega Squad Samatix Kędzierzyn-Koźle  1:3 (26:24; 21:25; 18:25; 18:25)
54 11:00 HWS AZOTY KASA Volley Team  3:2 (25:23; 25:22; 25:27; 23:25; 15:8)
54 11:00 HWS AZOTY 4,2 K+D Rutendorf  0:3 (8:25; 17:25; 13:25)
55 12:30 HWS AZOTY ETP Bierawa AmaVolley Bailando  3:1 (25:22; 25:20; 19:25; 27:25)
55 12:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K I KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  3:0 (25:9; 25:16; 25:13)
56 14:00 HWS AZOTY Sinclair NoStars  MMKS ZAKSA K-K II  3:0 (25:21; 25:17; 26:24)
57 14:00 HWS AZOTY Cewe ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  0:3 (6:25; 14:25; 15:25)
      9 kolejka  07.01.2018 r.    pauzuje Cewe  
58  9:30 HWS AZOTY  Renomo Voley Samatix Kędzierzyn-Koźle  0:3 (0:25; 0:25; 0:25)
59  9:30 HWS AZOTY AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle Volley Team  3:1 (25:17 25:20 26:28 30:28)
60  11:00  HWS AZOTY Omega Squad K+D Rutendorf  0:3 (18:25 16:25 8:25)
61  11:00  HWS AZOTY KASA AmaVolley Bailando  3:0 (25:12 25:15 25:23)
62  12:30  HWS AZOTY 4,2 KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  3:0 (25:22 25:17 25:21)
63  12:30  HWS AZOTY ETP Bierawa MMKS ZAKSA K-K II  3:0 (25:12 25:11 25:23)
64  14:00  HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K I ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  0:3 (15:25 18:25 16:25)
65  14:00  HWS AZOTY Sinclair NoStars  Progress Team  3:1 (25:23 19:25 25:21 25:21)
      10 kolejka   14.01.2018 r.   pauzuje Sinclair NoStars   
66  9:30  HWS AZOTY Samatix Kędzierzyn-Koźle Volley Team  2:3 (25:19 23:25 25:22 17:25 12:15)
67  9:30  HWS AZOTY Renomo Voley K+D Rutendorf  0:3 (0:25 0:25 0:25)
68  11:00  HWS AZOTY AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle AmaVolley Bailando  3:1 (25:23 20:25 25:15 25:15)
69  11:00  HWS AZOTY Omega Squad KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  3:0 (25:17 25:12 25:21)
70  12:30  HWS AZOTY KASA MMKS ZAKSA K-K II  3:0 (25:19 27:25 25:21)
71  12:30  HWS AZOTY 4,2 ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  0:3 (14:25 17:25 11:25)
72  14:00  HWS AZOTY ETP Bierawa Progress Team  3:2 (25:18 22:25 21:25 25:17 15:7)
73  14:00  HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K I Cewe  3:0 (25:19 25:23 25:18)
      11 kolejka   28.01.2018 r.   pauzuje MMKS ZAKSA K-K I  
74  9:30  HWS AZOTY Volley Team K+D Rutendorf  1:3 (17:25 11:25 25:22 24:26
75  9:30  HWS AZOTY Samatix Kędzierzyn-Koźle AmaVolley Bailando  3:2 (16:25 21:25 25:16 27:25 15:11)
76  11:00  HWS AZOTY Renomo Voley KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  0:3 (0:25 0:25 0:25)
77  11:00  HWS AZOTY AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle MMKS ZAKSA K-K II  3:0 (31:29 27:25 25:16)
78  12:30  HWS AZOTY Omega Squad ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  0:3 (0:25 0:25 0:25)
79  12:30  HWS AZOTY KASA Progress Team  3:0 (25:23 25:21 25:23)
80  14:00  HWS AZOTY 4,2 Cewe  0:3 (23:25 16:25 17:25)
81  14:00  HWS AZOTY ETP Bierawa Sinclair NoStars   3:0 (25:19 25:18 25:20)
      12 kolejka  04.02.2018 r.    pauzuje ETP Bierawa  
82  9:30  HWS AZOTY K+D Rutendorf AmaVolley Bailando  2:3 (25:18 25:18 23:25 20:25 13:15)
83  9:30  HWS AZOTY Volley Team KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  3:0 (25:15 25:20 25:21)
83  11:00  HWS AZOTY Samatix Kędzierzyn-Koźle MMKS ZAKSA K-K II  3:0 (25:17 25:22 25:19)
84     Renomo Voley ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  0:3 (0:25 0:25 0:25)
84  12:30  HWS AZOTY AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle Progress Team  3:1 (25:14 21:25 25:19 25:23)
85  12:30  HWS AZOTY Omega Squad Cewe  0:3 (0:25 0:25 0:25)
85  14:00  HWS AZOTY KASA Sinclair NoStars   1:3 (25:23 21:25 15:25 20:25)
86  14:00  HWS AZOTY 4,2 MMKS ZAKSA K-K I  3:0 (25:0 25:0 25:0)
      13 kolejka  11.02.2018 r.    pauzuje 4,2  
87  9:30  HWS AZOTY AmaVolley Bailando KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  3:0 (25:20 25:16 25:10)
88  9:30  HWS AZOTY K+D Rutendorf MMKS ZAKSA K-K II  3:1 (25:23 25:22 22:25 25:18)
89  11:00  HWS AZOTY Volley Team ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  0:3 (11:25 19:25 23:25)
89  11:00  HWS AZOTY Samatix Kędzierzyn-Koźle Progress Team  1:3 (23:25 19:25 25:23 21:25)
90     Renomo Voley Cewe  0:3 (0:25 0:25 0:25)
90  12:30  HWS AZOTY AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle Sinclair NoStars   2:3 (23:25 21:25 25:23 25:22 14:16)
91  14:00  HWS AZOTY Omega Squad MMKS ZAKSA K-K I  0:3 (14:25 24:26 12:25)
92  14:00  HWS AZOTY KASA ETP Bierawa  0:3 (23:25 13:25 22:25)
      14 kolejka   18.02.2018 r.   pauzuje KASA  
93     KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle MMKS ZAKSA K-K II  0:3 (12:25 21:25 22:25)
94  10:00  HS ŚRÓDMIEŚCIE AmaVolley Bailando ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  0:3 (17:25 20:25 19:25)
95  11:30  HS ŚRÓDMIEŚCIE K+D Rutendorf Progress Team  3:0 (27:25 25:21 25:19)
95  13:00  HS ŚRÓDMIEŚCIE Volley Team Cewe  3:2 (18:25 26:24 25:21 22:25 19:17)
96  14:30  HS ŚRÓDMIEŚCIE Samatix Kędzierzyn-Koźle Sinclair NoStars   3:2 (25:23 34:32 17:25 23:25 16:14)
96     Renomo Voley MMKS ZAKSA K-K I  0:3 (0:25 0:25 0:25)
97  17:30  HS ŚRÓDMIEŚCIE AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle ETP Bierawa 2:3 (26:28 25:19 25:19 24:26 13:15)
98  16:00  HS ŚRÓDMIEŚCIE Omega Squad 4,2 0:3 (21:25 21:25 20:25)
      15 kolejka   25.02.2018 r.   pauzuje Omega Squad  
99     MMKS ZAKSA K-K II ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  0:3 (16:25 18:25 14:25)
100     KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle Progress Team  0:3 (9:25 13:25 19:25)
101  11:00  HWS AZOTY AmaVolley Bailando Cewe  3:2 (25:14 20:25 23:25 25:10 15:7)
102  11:00  HWS AZOTY K+D Rutendorf Sinclair NoStars   0:3 (19:25 16:25 22:25)
103  12:30  HWS AZOTY Volley Team MMKS ZAKSA K-K I  0:3 (17:25 14:25 11:25)
104  12:30  HWS AZOTY Samatix Kędzierzyn-Koźle ETP Bierawa  0:3 (19:25 21:25 23:25)
105     Renomo Voley 4,2  0:3 (0:25 0:25 0:25)
106  14:00  HWS AZOTY AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle KASA  3:1 (25:20 25:22 21:25 25:23)
      16 kolejka  04.03.2018 r.    pauzuje AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  
107  9:30  HWS AZOTY ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle Progress Team  3:1 (25:15 18:25 25:17 25:19)
108  9:30  HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K II Cewe  1:3 (19:25 23:25 26:24 18:25)
109  11:00  HWS AZOTY KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle Sinclair NoStars   0:3 (6:25 5:25 11:25)
110  11:00  HWS AZOTY AmaVolley Bailando MMKS ZAKSA K-K I  3:0 (25:0 25:0 25:0)
111  12:30  HWS AZOTY K+D Rutendorf ETP Bierawa  0:3 (22:25 25:27 29:31)
112  12:30  HWS AZOTY Volley Team 4,2  0:3 (18:25 19:25 18:25)
113  14:00  HWS AZOTY Samatix Kędzierzyn-Koźle KASA  0:3 (27:29 23:25 26:28)
114     Renomo Voley Omega Squad  0:3 (0:25 0:25 0:25)
      17 kolejka  11.03.2018 r.    pauzuje Renomo Voley  
108 10:00  HS ŚRÓDMIEŚCIE Progress Team Cewe  3:0 (25:16 25:18 25:14)
109   13.03.2018 r.  ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle Sinclair NoStars   3:0 (25:21 25:21 25:23)
110  11:30  HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA K-K II MMKS ZAKSA K-K I  0:3 (22:25 18:25 21:25)
 111    HS ŚRÓDMIEŚCIE KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle ETP Bierawa  0:3 (7:25 7:25 14:25)
112  14:30  HS ŚRÓDMIEŚCIE AmaVolley Bailando 4,2  3:0 (26:24 25:18 25:21)
113  16:00  HS ŚRÓDMIEŚCIE K+D Rutendorf KASA  3:2 (25:16 11:25 18:25 25:22 15:10)
114  13:00  HS ŚRÓDMIEŚCIE Volley Team Omega Squad  3:0 (25:0 25:0 25:0)
115    HS ŚRÓDMIEŚCIE Samatix Kędzierzyn-Koźle AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  2:3 (25:17 23:25 17:25 25:23 5:15)



Mecz nr godz. miejsce Nazwa zespołu Nazwa zespołu Wynik spotkania
      PLAY OFF   25.03.2018 r.       
1 - 8 9:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  AmaVolley Bailando  3:1 (22:25 25:15 25:20 25:15
2 - 7 11:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP Bierawa  KASA  1:3 (20:25 25:22 21:25 23:25)
3 - 6 12:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  K+D Rutendorf  3:0 (28:26 25:20 25:17)
4 - 5 14:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Sinclair NoStars  Progress Team  1:3 (22:25 23:25 25:23 14:25)
      PÓŁFINAŁY 08.04.2018 r.    
1-4 12:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE  ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  Progress Team  3:0 (25:19 25:23 25:12)
2-3 14:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE  KASA  AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  3:0 (25:13 25:23 25:12)
      FINAŁY 22.04.2018 r.    
 o III  12:00  HS ŚRÓDMIEŚCIE  Progress Team KASA  3:0 (25:23 25:14 25:19)
 o I 14:00  HS ŚRÓDMIEŚCIE  ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  3:2 (20:25 25:21 28:26 23:25 19:17)

 

terminarz do pobrania

terminy kolejek mogą ulec zmianie

 

Siatkówka
Wyniki

Tabela

tabela18

 

MVP

 sprawdź

Mistrzostwa Miasta Amatorów w piłce siatkowej mężczyzn 2016/2017

Siatkówka
Regulamin:
Wyniki

Tabela po sezonie zasadniczymtabela13

wyniki1903

 

26.03.2017 Hala Sportowa "Śródmieście" FINAŁY

mecz o III miejsce godz. 12.00

SINCALIR NOSTARS - ETP MADEJ PAK  2:3 (20:25, 18:25, 25:20, 25:22, 8:15)

mecz o I miejsce godz. 14.00

PROGRESS TEAM - ZAKSA OLDBOYS 1:3 (25:20, 15:25, 19:25, 15:25)

 

Sprawdź wyniki i terminarz

MVP

Mistrzostwa Miasta Amatorów w piłce siatkowej mężczyzn 2015/2016

 

 

18-10-2015,
Siatkówka

P1150845a

SEZON 2015/2016

I MIEJSCE ZAKSA OLDBOYS

II MIEJSCE AMAVOLLEY KĘDZIERZYN-KOŹLE

III MIEJSCE ETP SAMATIX

IV MIEJSCE SINCLAIR NOSTARS

08.05.2016 R.

MECZ O I MIEJSCE

ZAKSA OLDBOYS-AMAVOLLEY KĘDZIERZYN-KOŹLE 3:1 (25:20, 28:30, 25:20, 25:13)

MECZ O III MIEJSCE

SINCLAIR NOSTARS-ETP SAMATIX 0:3 (19:25, 25:18, 20:25, 22:25)

Regulamin:
Oświadczenie
Wyniki

 

tabela11kolejka

 

MVP

mvp sezon

   

Grafik

 

terminarz sezon

Copyright © MOSiR 2015. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies.

Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Zrozumiałem

Created with Joomla in Innovation-Technologies.pl

Wpisz szukaną frazę

Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me